Цензор.НЕТ

12.10.18 14:50

СБУ не перевіряла зв'язку з РФ і статків сім'ї заступника глави СЗР Семочка. ДОКУМЕНТ

Служба безпеки України не здійснювала перевірку інформації про нібито наявність у сім'ї першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка російського громадянства і майна на мільйони доларів.

Про це, як пише УП, повідомляє глава експертної організації StateWatch Гліб Канєвський із посиланням на відповідь СБУ.

"Перевірка зазначеної в запиті інформації про членів сім'ї посадової особи іншого державного органу Службою безпеки не проводилася", - зазначили у відомстві.

СБУ не перевіряла звязку з РФ і статків сімї заступника глави СЗР Семочка 01

У свою чергу, на аналогічне питання, чи проводився аналіз викривальної інформації, в Адміністрації президента відповідати відмовились. У Порошенка сказали, що така відповідь не передбачена законодавством.

"Просимо взяти до уваги, що Законом "Про доступ до публічної інформації" не передбачено обов’язку розпорядника інформації щодо створення нових видів документів та інформації, проведення аналізу або запровадження окремого виду статистики, коментування тих чи інших подій або висловлювань тощо", - заявили в АПУ.

СБУ не перевіряла звязку з РФ і статків сімї заступника глави СЗР Семочка 02

У серпні 2018 року Порошенко призначив Семочка заступником керівника Служби зовнішньої розвідки.

До цього він обіймав посаду начальника головного управління Служби безпеки України в Києві та Київській області.

Нагадаємо, після розслідування проекту "Наші гроші" стало відомо, що сім'я заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка володіє елітною нерухомістю на $8 млн, користується вертольотом і дорогими позашляховиками. Крім того, 8 родичів заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка мають російське громадянство. Водночас, за даними ЗМІ, понад 200 осіб померло через втручання екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Семочка в закупівлю ліків для діалізу.

Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження щодо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергія Семочка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики