Цензор.НЕТ

12.10.18 18:57

Нас там немає, - в Кремлі відреагували на дозвіл Порошенка відповідати російським бойовикам будь-якою зброєю

Прес-секретар Путіна заявив, що Росія не є стороною конфлікту і не може втручатися в те, що відбувається на Донбасі.

Нас там немає, - в Кремлі відреагували на дозвіл Порошенка відповідати російським бойовикам будь-якою зброєю

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков укотре заявив, що "Росія не є стороною конфлікту на Донбасі", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС. Таким чином у Кремлі відреагували на наказ Порошенка відповідати всією наявною зброєю на обстріли з боку підтримуваних Росією бойовиків угруповань "ДНР" і "ЛНР" на Донбасі.

"Росія не сторона конфлікту (на Донбасі, - ред.), тому тільки може висловити жаль через кроки Києва, які ведуть до напруженості", - сказав Пєсков у відповідь на запитання, чи буде якась реакція Москви на наказ Порошенка.

11 жовтня, виступаючи перед учасниками міжнаціональних військових навчань "Чисте небо-2018", Порошенко наказав керівникам операції Об'єднаних сил на Донбасі відповідати на обстріли з боку незаконних збройних формувань всіма можливими силами і засобами. Водночас українські військові не повинні піддаватися на провокації бойовиків, сказав президент. Він додав, що вимагає не здавати ні клаптика української землі і виконувати нинішнє прохання і наказ, адже необхідно зберегти життя кожного українського військовослужбовця. Перед цим на Донбасі внаслідок бойових дій загинуло четверо українських військових і ще троє дістали поранення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики