Цензор.НЕТ

15.10.18 14:40

Колишній найманець, який працював на терористів "ДНР" за їжу, здався поліції в Бахмуті

Нині співробітники правоохоронних органів перевіряють його на непричетність до скоєння тяжких злочинів за період "служби" в лавах терористичної організації "ДНР".

Колишній найманець, який працював на терористів "ДНР" за їжу, здався поліції в Бахмуті

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації Нацполіції.

Зазначається, що до поліції Бахмута звернувся 26-річний мешканець району. У березні-червні 2014 року, піддавшись проросійській пропаганді, молодик вирішив у вільний від роботи на комунальному підприємстві час "підробляти" на терористів. За "службу" бойовики йому платили провізією.

Після того, як у Слов’янську почалася активна фаза звільнення населеного пункту від окупантів, найманець злякався та повернувся додому.

Дізнавшись із засобів масової інформації про те, що є можливість звільнитися від покарання, чоловік вирішив скористатися шансом.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" Кримінального кодексу України.

Після проходження перевірки і встановлення того факту, що на час перебування у лавах "ДНР" підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, провадження може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 КК України.

Нагадаємо, згідно із ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

"Аби почати нове життя, потрібно звернутися до поліції за номером 0-800-505-102 (безкоштовно з усіх телефонів) або скористатися сервісом "Повернись додому" на сайті "Стоптероризм"", - нагадує поліція.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики