Цензор.НЕТ

15.10.18 20:00

П'яний пасажир замість оплати проїзду зламав провіднику ніс: поїзд Хорол - Кременчук затримався в дорозі на півтори години, - "Укрзалізниця"

В неділю, 14 жовтня, поїзд сполученнням Хорол – Кременчук було затримано в дорозі майже на півтори години через травмування провідника цього поїзда пасажиром, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.

П'яний пасажир замість оплати проїзду зламав провіднику ніс: поїзд Хорол - Кременчук затримався в дорозі на півтори години, - "Укрзалізниця"

У лікарні Кременчука медики діагностували у залізничника закритий перелом кісток носа зі зміщенням перенісся, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ПАТ

"Інцидент стався під час руху поїзда на ділянці ст. Глобино – зупиночна платформа Черевани. Пасажир здійснив посадку по станції Глобино і слідував до ст. Устинівка. На прохання пасажира провідник вибив йому квиток на касовому апараті за заявленим маршрутом, проте пасажир відмовився оплатити проїзд. На прохання провідника оплатити проїзд пасажир почав поводитися неадекватно – кричати та грубіянити. Поведінка пасажира, порушення вимови та запах алкоголю вказували на те, що пасажир знаходився у нетверезому стані. Після ввічливого прохання залізничників оплатити проїзд пасажир почав бити провідника в обличчя, поки в останнього не пішла кров з носу. Така поведінка кривдника обурила пасажирів, які стали свідками інциденту, але нічого не могли вдіяти", - йдеться в повідомленні.

Коли провідник пригрозив кривдникові викликом поліції, той побіг до тамбуру і вискочив із вагона в Череванах.

Викликані поліцейські зустріли потяг на станції Кременчук. Травмованого відвели в медпункт, а після - доставили в лікарню. "Після огляду потерпілого медики поставили діагноз "закритий перелом кісток носа зі зміщенням перенісся" та надали необхідну медичну допомогу. На даний час постраждалий залізничник перебуває вдома, - зазначають у відомстві.

"Укрзалізниця обурена вчинком пасажира та заявляє про неприпустимість таких випадків на залізничному транспорті. Звертаємо увагу, що провідник бере участь в управлінні поїздом і несе відповідальність за безпеку руху. Тому напад на провідника – це пряма загроза безпеці руху, життю і здоров’ю пасажирів та працівників залізниці", - підкреслюється в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики