Православна церква в Білорусі приєднується до рішення Священного синоду РПЦ щодо України, - митрополит Волоколамський Іларіон

28469 233
Православна церква в Білорусі приєднується до рішення Священного синоду РПЦ щодо України, - митрополит Волоколамський Іларіон

Білоруська православна церква як частина Російської православної церкви приєднується до рішення про припинення євхаристійного спілкування з Константинополем.

Про це заявив голова відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Волоколамський Іларіон після засідання Священного синоду в Мінську в понеділок, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

Він підкреслив, що всі ухвалені рішення "поширюються на всю канонічну територію Російської православної церкви, включаючи і Білорусь".

Нагадаємо, 11 жовтня Константинопольський синод зняв анафему з лідера самопроголошеного "Київського патріархату" Філарета Денисенка, визнав канонічною його організацію та іншу структуру України - УАПЦ. Крім того, Константинополь оголосив про відновлення своїх прав на Київську митрополію й анулював томос більш ніж 300-річної давнини про передачу цієї митрополії Москві.

У понеділок, 15 жовтня, Синод РПЦ визнав неможливим її подальше перебування в євхаристійному спілкуванні з Константинопольським патріархатом.

Топ коментарі
+75 двойной headshot 🇪🇺
Созданная пятьсот лет назад монголами секта раскольников, которой никто и никогда не давал Томоса об автокефалии - пару часов назад вышла из православия объявив материнскую церковь православия Вселенский патриархат не канонической и прервав с нею все отношения...
Это все равно если бы они - для себя Бога отменили... теперь для мокши: Вселенский патриарх никто, христианство зародилось в Суздали, а сам Иисус родом из под Ростова... А украинские верующие которые по глупости зайдут в храмы секты Московского патриархата чтобы помолиться - будут слышать в ответ: «Невірно набаний номер…»
показати весь коментар
15.10.2018 21:37
+47 Игнатьев Фион
Нехай іде разом з Кирилом в дупу.
показати весь коментар
15.10.2018 21:30
+44 Alex Yustasu
Православна церква в Білорусі приєднується до рішення Священного синоду РПЦ щодо України, - митрополит Волоколамський Іларіон - Цензор.НЕТ 4629
показати весь коментар
15.10.2018 21:50