Цензор.НЕТ

16.10.18 07:50

Євросоюзу необхідно готуватися до сценарію виходу Великої Британії з ЄС без укладення угоди, - Туск

Варіант, за якого Велика Британія вийде з ЄС без угоди з Брюсселем, на цьому етапі є досить імовірним.

Євросоюзу необхідно готуватися до сценарію виходу Великої Британії з ЄС без укладення угоди, - Туск

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив голова Європейської ради Дональд Туск у понеділок.

"Ми маємо підготувати ЄС до сценарію, за якого не буде укладено угоду. І цей сценарій видається більш імовірним, ніж будь-коли", - повідомив він.

"Однак факт того, що ми готуємося до такого сценарію, не має за жодних обставин вести нас у бік від зусиль, спрямованих на досягнення найкращого з можливих варіантів для обох сторін", - додав він.

За його словами, Євросоюз прагнув до того, щоб домогтися максимального прогресу для досягнення угоди в жовтні, проте ситуація "виявилася складнішою, ніж деякі могли припустити".

"Однак ми продовжуємо сподіватися і прагнути (до досягнення угоди. - Ред.), оскільки в обох сторін є бажання продовжувати ці переговори", - зазначив Д.Туск.

Цього тижня відбудеться зустріч лідерів 27 країн ЄС, які розглянуть стан переговорів щодо Brexit.

Раніше повідомлялося, що Великій Британії та Євросоюзу в неділю не вдалося досягти принципової угоди про умови Brexit.

Глава британського МЗС Джеремі Хант зі свого боку заявив, що для вироблення єдиної позиції щодо Brexit Лондону і Брюсселю залишилося розібратися з одним або двома питаннями.

Велика Британія офіційно вийде зі складу ЄС 29 березня 2019 року. Велика Британія може вийти зі складу ЄС після узгодження всіх домовленостей стосовно майбутніх відносин. Також Велика Британія може залишити союз без досягнення угоди з ЄС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики