Цензор.НЕТ

16.10.18 11:56

Рада розпочне тиждень із питання зняття недоторканності з Вілкула і Колєснікова

Верховна Рада України цього тижня почне роботу зі складання присяги двох депутатів, а також з розгляду питань, які стосуються зняття недоторканності.

Рада розпочне тиждень із питання зняття недоторканності з Вілкула і Колєснікова

Як передає Цензор.НЕТ, про це спікер парламенту Андрій Парубій заявив на погоджувальній раді ВР.

Він нагадав, що минулого тижня Регламентний комітет ВР ухвалив рішення про внесення в зал питання про зняття недоторканності щодо депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова. Парубій заявив, що, згідно з регламентом, не пізніше семи днів з моменту прийняття цього рішення Рада має ці питання розглянути. І сьогодні фактично крайній термін.

Таким чином, за словами Парубія, Рада заслухає присягу двох депутатів, після цього розгляне питання зняття недоторканності та перейде до блоку екологічних питань.

Він зазначив, що в середу традиційний день питань, що стосуються ратифікації.

Також Парубій повідомив, що на порядку денному на четвер стоїть питання бюджету - бюджетної резолюції, яку, згідно з регламентом, Рада має ухвалити не пізніше 20 жовтня.

Крім цього, в четвер перед депутатами стоїть низка питань, що стосуються бюджету, - зокрема, закон про державні закупівлі.

Парубій також наголосив на важливості ухвалення закону, який передбачає виділення коштів на кібербезпеку і захист роботи Центральної виборчої комісії у зв'язку з неодноразовими спробами РФ втрутитися у вибори.

"Фактично пропонується, щоб четвер був бюджетним днем ​​і днем ​​внесення змін до бюджету і ухвалення бюджетної резолюції", - сказав він.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, генеральний прокурор Юрій Луценко повторно вніс до Верховної Ради подання на народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова. На минулій сесії Регламентний комітет ВР повернув Голові Верховної Ради Андрію Парубію подання на зняття недоторканності з депутатів від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова, Сергія Дунаєва, а також подання на депутата з групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики