Цензор.НЕТ

16.10.18 14:30

Усі колишні добровольці продовжують оборону України в складі ЗСУ: окремих добробатів на передовій немає, - штаб ООС

У прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил (ООС) не коментують заяву командувача Української добровольчої армії (УДА) Дмитра Яроша про відведення 5-го та 8-го окремих батальйонів УДА з передової на сході України, проте зазначають, що добровольці не беруть участі в ООС.

Усі колишні добровольці продовжують оборону України в складі ЗСУ: окремих добробатів на передовій немає, - штаб ООС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"На сьогодні всі колишні добровольці, які продовжують брати участь в обороні наших територій, роблять це у складі Збройних сил України або інших військових формувань. Окремих добровольчих батальйонів на передовій немає", - повідомив агентству у вівторок начальник прес-центру штабу ООС В'ячеслав Петровський.

Помічник Д.Яроша Андрій Шараскін у коментарі підтвердив цю інформацію, однак відмовився уточнити точну кількість бійців УДА, які будуть виведені.

"Це закрита інформація. Я не можу сказати, скільки людей буде виведено і скільки батальйонів залишаються", - сказав він.

Раніше Д.Ярош, за повідомленням ЗМІ, заявив про відведення двох батальйонів УДА з передової для створення загонів тероборони в усій Україні. "В цей день я оголошую про те, що 5 та 8 окремі батальйони УДА виходять із передової, але ми не виходимо з війни. Доки триває війна, ми будемо брати участь у ній. Сьогодні найголовніше завдання для УДА - це побудова територіальних загонів оборони, які мали б чіткий функціонал", - зазначив Д.Ярош під час виступу в Дніпропетровській обласній державній адміністрації 14 жовтня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики