Цензор.НЕТ

17.10.18 09:18

Страшилки РФ про вихід із Ради Європи - баян, - Кулеба

Представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба заявив, що РФ поширює чергові "страшилки" про її можливий вихід із РЄ.

Страшилки РФ про вихід із Ради Європи - баян, - Кулеба

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці Twitter, коментуючи заяву глави МЗС Росії Сергія Лаврова про те, що РФ сама вийде з Ради Європи, якщо порушать питання про її виключення.

"Свіжа російська маніпуляція. І вкотре нудна до неможливості. За несплату бюджетних внесків з РЄ не виключають", - написав він.

За словами Кулеби, виключати РФ треба було відразу в 2014 році за агресію проти України, проте "Комітет міністрів не мав для цього ні сил, ні натхнення": "Зараз на це теж не підуть".

"Т.Ягланда в 2014 р. переобирали без РФ. Але Москва його визнає. Навіть дуже. І Комісара з прав людини, якого в ПАРЄ вибирали без РФ, визнає. Тому всі ці страшилки - баян. Але не сумніваюся, що зараз деякі за них схопляться для нагнітання паніки та істерики, щоб допомогти Росії", - додав представник України в РЄ.

Нагадаємо, у 2014 році російська делегація в складі ПАРЄ була позбавлена ​​ низки повноважень, зокрема права голосу, через анексію Криму та агресію в Донецькій і Луганській областях. Тоді російська делегація припинила свою роботу в складі асамблеї на знак протесту.

9 жовтня в ПАРЄ відмовилися обговорювати документ, за яким делегація РФ могла б повернутися в Асамблею. Проект відправили на доопрацювання в профільний комітет. Ухвалення рішення відклали на наступний рік.

10 жовтня генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, виступаючи на дебатах про майбутнє організації, заявив, якщо Росія не відновить платежі в бюджет РЄ у 2019 році, її участь у статутних органах буде припинено.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики