Цензор.НЕТ

17.10.18 12:17

Ситуація на переговорах у Мінську близька до безвихідної через позицію РФ, - представник України Моцик

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України Олександр Моцик вважає, що переговори в рамках ТКГ близькі до тупикової ситуації, а Росія прагне заморозити конфлікт.

Ситуація на переговорах у Мінську близька до безвихідної через позицію РФ, - представник України Моцик

"Минув 97-й раунд переговорів. Насправді ситуація близька до безвихідної, і все через позицію РФ ... яка не хоче йти на нормальний процес урегулювання процесу дипломатичним шляхом, а бажає заморозити ту ситуацію, яка там є", - сказав він у рамках дискусії "Яка миротворча місія потрібна Україні?" в середу в Києві, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

О.Моцик також розповів, що в рамках ТКГ не вдалося переконати російську сторону скасувати проведення незаконних виборів на території окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

"Ми так і не змогли вмовити Росію скасувати ті вибори, які вона хоче провести на окупованих територіях 11 листопада... Також не вдалося домовитися на зустрічі заступників дипломатичних радників лідерів чотирьох країн провести саміт до кінця цього року", - поінформував він.

Крім того, за його словами, російська сторона не бажає зголошуватися на створення окремої групи в рамках ТКГ з питань кордону.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики