Цензор.НЕТ

18.10.18 13:58

Рада схвалила в першому читанні перехід на 3-річне бюджетне планування: "Весь цивілізований світ використовує такий підхід"

Верховна Рада України на засіданні в четвер, 19 жовтня, схвалила в першому читанні правки до законів і Бюджетний кодекс для запровадження середньострокового бюджетного планування (№8043 і №8044).

Рада схвалила в першому читанні перехід на 3-річне бюджетне планування: "Весь цивілізований світ використовує такий підхід"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Бюджетна декларація - це трирічні фінансові плани для місцевих бюджетів, конкретні межі витрат, більша відповідальність чиновників за результати своєї роботи. Коли будемо мати чіткі профінансовані цілі на три роки, нас не штормитиме щороку, коли ми приймаємо один раз на рік бюджет", - прокоментувала депутатам проекти в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

За її словами, перехід до 3-річного бюджетного планування дасть можливість будувати відносини з партнерами і відродити їхню довіру, окреслить плани управління держборгом, зниження фіскальних ризиків, управління освітою і медициною.

"Ми не зможемо просто так міняти цифри, які ви затвердили на три роки. Весь цивілізований світ використовує такий підхід", - підкреслила керівник Мінфіну.

Вона висловила надію, що найближчим часом ці документи будуть ухвалені в цілому, що дозволить вже з 2019 року перейти на трирічне бюджетне планування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики