Цензор.НЕТ

18.10.18 23:13

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували "Гради" й гаубиці на окупованій Луганщині

Спостерігачі Спеціальної місії ОБСЄ зафіксували реактивні системи залпового вогню "Град" та самохідні гаубиці на окупованій частині Луганської області.

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували "Гради" й гаубиці на окупованій Луганщині

Про це йдеться у звіті місії за період з 19:30 16 жовтня до 19:30 17 жовтня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"У непідконтрольному урядові районі спостерігачі бачили 10 нерухомих реактивних систем залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 "Град", 122 мм) поблизу населеного пункту Хрустальний (колишній Красний Луч, 56 км на південний захід від Луганська), розміщених там із порушенням ліній відведення", - сказано у звіті.

"17 жовтня, за відповідними лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання озброєння в непідконтрольному урядові районі члени патруля СММ зафіксували 8 самохідних гаубиць (2С1), що стояли у бойовому положенні на полігоні поблизу населеного пункту Мирне (28 км на південний захід від Луганська)", - заявили спостерігачі.

"Спостерігачі ще раз відвідали постійне місце зберігання (відведеного) важкого озброєння у непідконтрольному урядові районі Луганської області та відзначили, що там і далі бракує 4 реактивних систем залпового вогню (БМ-21), 3 самохідних гаубиць (2С1) і 6 буксируваних гаубиць (п'яти Д-30 та однієї 2А65 "Мста-Б", 152 мм)", - зазначається у звіті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики