Цензор.НЕТ

19.10.18 08:05

Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі, - Мінекономрозвитку

Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі.

Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі, - Мінекономрозвитку

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що 78 осіб (серед них 11 дітей) ще перебувають у медичних установах м. Ічня та смт Парафіївка і відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання самотніх громадян похилого віку. 25 дітей направлено в санаторій "Зелений гай" в м. Чернігів для реабілітації та оздоровлення.

Зазначено, що уряд виділив з резервного фонду Кабінету Міністрів 100 млн грн на подолання наслідків надзвичайної ситуації.

Піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують очищення території. Також відбувається обстеження житлових будинків, об'єктів соціальної сфери та життєзабезпечення.

Крім того, станом на сьогодні вже вилучено понад 3 тисячі вибухонебезпечних предметів.

"Проводиться обстеження житлових будинків, споруд, об'єктів соціальної сфери та життєзабезпечення - обстежено понад 90%", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, 9 жовтня на технічній території 6-го арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух, у зв'язку з чим по всій Чернігівській області введено відповідні обмежувальні заходи. Як повідомили в Генштабі, пожежа почалася після чотирьох зафіксованих вартовими вибухів на території арсеналу.

Служба безпеки України розслідує кілька версій пожежі на території складських приміщень біля смт Дружба, зокрема диверсію.

Військова прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом вибухів під Ічнею. Провадження розпочато за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України (недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики