Цензор.НЕТ

19.10.18 10:39

Трагедія в Керчі: Печінка, кишечник і м'язи постраждалих від вибуху нашпиговані інфікованими осколками бомби, - очільниця МОЗ РФ

Постраждалі під час нападу в Керченському політехнічному коледжі дістали, здебільшого, поранення від вибуху бомби з металевими предметами.

Трагедія в Керчі: Печінка, кишечник і м'язи постраждалих від вибуху нашпиговані інфікованими осколками бомби, - очільниця МОЗ РФ

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російське видання "Экономика", про це розповіла глава МОЗ Вероніка Скворцова.

Російський міністр заявила, що у постраждалих діагностовано мінно-вибухові поранення саморобним пристроєм, наповненим круглими і квадратними металевими елементами. За її словами, весь жах полягає в тому, що оскільки розлетілися зі страшною силою. Ними виявилися нашпиговані печінка, кишечник і м'язи постраждалих.

Скворцова також зазначила, що всі металеві предмети були інфіковані. У зв'язку з цим, в місцях, куди вони потрапили, відразу ж почалося гостре запалення.

Глава МОЗ РФ підкреслила, що постраждалих з кульовими пораненнями немає. Вона вважає, що люди, в яких стріляли в упор, очевидно, загинули.

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі стався підрив бомби, начиненої металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше наклав на себе руки.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувало на статтю "умисне вбивство".

Кількість жертв трагедії досягла 21. За останніми даними, поранено 40 осіб, деякі з них зараз у вкрай важкому стані.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики