Цензор.НЕТ

19.10.18 19:00

Юля сама по собі - це епоха, яка має завершитися. Так само, як і епоха Петра Олексійовича Порошенка, - Гацько

Лідер ДемАльянсу Василь Гацько переконаний, що його політична сила не блокуватиметься ні з Петром Порошенком, ні з Юлією Тимошенко, оскільки це "епоха, яка має завершитися".

Про це він заявив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

Відповідаючи на запитання про спроби "БПП" або "Батьківщини" привернути увагу до союзу "Демократичний альянс", Гацько зазначив: "Ні, це в принципі неможливо. Від Тимошенко була певна ініціатива (це вже після того, як видворили, викинули Мішу) і була широка зустріч. Там були різні політичні партії, в тому числі і "Батьківщина". Була ініціатива - спробувати зафіксувати якийсь союз. Думаю, що це була тактична ініціатива. Тимошенко потрібно було стверджуватися в ролі лідера проукраїнської опозиції".

Гацько заявив, що такого союзу не буде: "Неможливий (союз - ред), тому що Юля сама по собі – це епоха, яка має завершитися. Так само, як і епоха Петра Олексійовича Порошенка. Вони будували країну олігархів і бідних людей. Вони її зміцнювали, давали їй перспективу. Тому, відповідно, не може бути у нас союзу. Тому що наше бачення, наша візія для країни є контраверсійна до їх бачення. В країні середнього класу немає олігархів. У країні середнього класу є потужний прошарок освічених, заможних, ціннісно близьких щасливих людей. Дуже великий прошарок! Інтереси олігархату й інтереси середнього класу просто прямо протирічать одні одному. Неможливо збудувати паралельно цивілізовану демократичну сильну країну з міцним середнім класом, маючи при цьому олігархат, корупцію, зловживання! Тому відповідно для нас вона не може бути природним союзником".

Повний текст інтерв'ю з Василем Гацьком "Програти вибори вчорашньому дню – Тимошенко і Порошенку – ми вважаємо абсолютно неприпустимим. Я вже мовчу про російське "шобло"... читайте ТУТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики