Цензор.НЕТ

19.10.18 22:39

Константинопольський патріархат ототожнив себе з розкольниками, - Кирил

Глава РПЦ Кирил заявив, що Константинопольський патріархат впав у розкол, знявши анафеми з двох представників неканонічних церков

Константинопольський патріархат ототожнив себе з розкольниками, - Кирил

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють РІА "Новости".

За його словами, Константинопольський патріархат ототожнив себе з розкольниками.

Кирило також зазначив, що рішення Синоду РПЦ підтримує більшість віруючих.

Нагадаємо, 14 вересня на позачерговому Синоді Російської православної церкви в Москві було ухвалено офіційну заяву, в якій сказано, що в разі продовження "антиканонічної діяльності Константинопольського патріархату на території Української православної церкви" РПЦ "буде змушена" розірвати євхаристійне спілкування.

Тоді ж Синод РПЦ ухвалив рішення призупинити співслужіння з ієрархами Константинопольського патріархату і припинити свою участь у тих структурах, де головують його представники. І не згадувати більше патріарха Константинопольського під час богослужінь.

У понеділок, 15 жовтня, Синод РПЦ визнав неможливим її подальше перебування в євхаристійному спілкуванні з Константинопольським патріархатом.

11 жовтня за результатами засідання Синоду було оголошено рішення, в якому йшлося, що Вселенський патріархат продовжує процедуру надання автокефалії церкві України. Крім того, було скасовано лист синоду від 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновлено канонічний статус предстоятеля УПЦ Київського патріархату Філарета.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики