Цензор.НЕТ

20.10.18 12:04

Ще один постраждалий унаслідок нападу на технікум в окупованій Керчі опинився в лікарні

За словами медиків, до них зараз надходять ті, хто раніше відмовився від допомоги.

Ще один постраждалий унаслідок нападу на технікум в окупованій Керчі опинився в лікарні

Постраждалого під час вибуху і стрілянини в керченському політехнічному коледжі хлопця госпіталізовано після повторного звернення до медиків, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс".

"Продовжують надходити ті, хто раніше відмовився від допомоги. У РДКЛ (Республіканська дитяча клінічна лікарня в Сімферополі. - Ред.) додався 16-річний хлопець із травмами легкого ступеня тяжкості", - сказала представник так званого МОЗ окупованого Криму.

Отже, в медустановах Керчі та Сімферополя зараз проходять лікування 23 людини. Раніше повідомлялося про 22. Ще 23 людини перевезли після трагедії в коледжі з кримських лікарень у медустанови на території Росії - в Москві та Краснодарському краї.

Наразі постраждалими вважаються 46 осіб.

Нагадаємо, 18-річний учень коледжу Владислав Росляков 17 жовтня влаштував вибух і відкрив стрілянину з рушниці в політехнічному коледжі, після чого наклав на себе руки. Жертвами трагедії стала 21 особа, включно зі стрілком.

Російська окупаційна влада спочатку відкрила справу за статтею "теракт", але пізніше перекваліфікувала її на статтю "вбивство".

Прокуратура АРК відкрила кримінальне провадження за статтею "теракт".

В окупованому Криму з 18 жовтня оголошено триденний траур.

Напередодні в Керчі попрощалися із загиблими під час нападу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики