Цензор.НЕТ

20.10.18 14:05

"Одні з тих, хто не зрадив у 2014-му", - Турчинов привітав розвідку ДПСУ з 15-ю річницею заснування

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов привітав особовий склад Управління розвідки адміністрації Державної прикордонної служби з п'ятнадцятою річницею з дня створення.

турчинов

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО.

"Упродовж усього періоду свого функціонування Управління стояло на сторожі національних інтересів України. У лютому 2014 року керівники Управління були одними з небагатьох, які не зрадили і не перейшли на бік агресора, як це зробило керівництво СБУ, СЗР, МВС та інших силових структур", - сказав Секретар РНБО України.

За його словами, із загостренням ситуації на сході України співробітники Управління у стислі терміни розгорнули дієву агентурну мережу та змогли добути значний обсяг корисної розвідувальної інформації. За словами Турчинова, протягом останніх років уся розвідувальна спільнота України домоглася кардинального підвищення ефективності у проведенні спеціальних заходів та добуванні потрібної керівництву держави інформації. "Завдяки вашій самовідданій та наполегливій роботі створено надійний кордон, що є одним із ключових елементів безпеки країни. Держава високо цінує ваш професіоналізм і вірність військовому обов'язку!" - заявив він.

"Ситуація вимагає постійного вдосконалення системи прикордонної розвідки", - наголосив Секретар РНБО України, окресливши основні напрямки розвитку та посилення можливостей прикордонної розвідки.

"Упевнений, що особовий склад Управління і надалі гідно виконуватиме всі завдання, які визначив український народ і керівництво держави", - сказав Турчинов під час вручення розвідникам за дорученням Президента України державних нагород.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики