Цензор.НЕТ

20.10.18 13:51

Бійня в окупованій Керчі: психіатр охарактеризував Рослякова як "здорову нормальну людину"

Підозрюваний у масовому вбивстві в коледжі в окупованій Керчі Владислав Росляков проходив медогляд у Керченському психоневрологічному диспансері перед отриманням дозволу на зброю. Психіатр запевнив, що підліток був здоровий.

Бійня в окупованій Керчі: психіатр охарактеризував Рослякова як "здорову нормальну людину"

Про це повідомляє російська "Новая газета", передає Цензор.НЕТ.

Рослякова оглядав дільничний психіатр Станіслав Булаєнко. Він сказав, що на момент огляду підліток здався йому "здоровою нормальною людиною".

"Так, він пройшов комісію. Але знаєте, скільки їх таких проходить? І я кажу: він був здоровий. Я сказав: якби він був хворий, я б йому не дав довідки! Значить, він захворів згодом", - заявив психіатр.

Рослякова поховають після проведення всіх експертиз.

Нагадаємо, 18-річний учень коледжу Владислав Росляков 17 жовтня влаштував вибух і відкрив стрілянину з рушниці в політехнічному коледжі, після чого наклав на себе руки. Жертвами трагедії стала 21 особа, включно зі стрілком. Крім того, 46 осіб із пораненнями різного ступеня тяжкості перебувають у медичних установах.

Російська окупаційна влада спочатку відкрила справу за статтею "теракт", але пізніше перекваліфікувала її на статтю "вбивство".

Прокуратура АРК відкрила кримінальне провадження за статтею "теракт".

В окупованому Криму з 18 жовтня оголошено триденний траур.

Напередодні в Керчі попрощалися із загиблими під час нападу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики