Цензор.НЕТ

21.10.18 16:08

Корпус керченського коледжу можуть перетворити на меморіал жертвам нападу, - окупаційна влада Криму

Рішення про це так звана "влада" обіцяє ухвалювати спільно зі студентами та викладачами коледжу.

Корпус керченського коледжу можуть перетворити на меморіал жертвам нападу, - окупаційна влада Криму

Окупаційна влада Криму не відкидає, що корпус Керченського політехнічного коледжу не відновлюватимуть і він стане меморіалом, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

Рішення про це мають ухвалити спільно з викладачами та студентами навчального закладу, сказав російським ЗМІ так званий "віце-прем'єр Криму" Ігор Михайличенко.

"Спочатку потрібно говорити з педагогами та студентами. Запитати, чи готові вони далі проводити навчання в цій будівлі, все-таки завдано серйозної моральної травми. У Беслані місце (школа після захоплення заручників) залишилося недоторканим і стало меморіалом", - сказав він.

Також Михайличенко зазначив, що після закінчення роботи слідчих співробітники російського Мінбуду в окупованому Криму досліджуватимуть будівлю.

"Після експертизи буде визначено суму, яка необхідна для відновлення. Але спочатку потрібно говорити з людьми, чи готові вони продовжувати там навчання", - пояснив він.

Кількість госпіталізованих унаслідок масового вбивства в Керченському політехнічному коледжі зросла до 47 осіб, повідомляє ТАСС із посиланням на інформацію з Центру медицини катастроф Криму.

"Загальна кількість госпіталізованих - 47 осіб, ще люди звернулися. Загальна кількість травмованих - 73 людини", - розповів співрозмовник агентства.

Він додав, що в кримських лікарнях залишаються постраждалі в стані не важче середнього ступеня.

"Всіх важких забрали москвичі", - додав представник центру.

Нагадаємо, 18-річний учень коледжу Владислав Росляков 17 жовтня влаштував вибух і відкрив стрілянину з рушниці в політехнічному коледжі, після чого наклав на себе руки. Жертвами трагедії стала 21 особа, включно зі стрілком. Крім того, 46 осіб із пораненнями різного ступеня тяжкості перебувають у медичних установах.

Російська окупаційна влада спочатку відкрила справу за статтею "теракт", але пізніше перекваліфікувала її на статтю "вбивство".

Прокуратура АРК відкрила кримінальне провадження за статтею "теракт".

В окупованому Криму з 18 жовтня оголошено триденний траур.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики