Цензор.НЕТ

22.10.18 13:46

Найманець Пригожина розповів про ліквідацію в 2016-му "правої руки Плотницького": З "пебешки" на сходовому майданчику

Люди російського мільярдера і власника "Ольгинської фабрики тролів" Євгенія Пригожина з високою часткою ймовірності ліквідували в окупованому Луганську Дмитра Каргаева - заступника ватажка "ЛНР" Плотницького.

Найманець Пригожина розповів про ліквідацію в 2016-му "правої руки Плотницького": З "пебешки" на сходовому майданчику

Про це розповів "Новой газете" один із групи кілерів, передає Цензор.НЕТ.

Видання опублікувало матеріал про розмову з якимось 61-річним Валерієм Амельченком, який зізнався, що, працюючи на кухаря Путіна, був причетний до низки провокацій, нападів і вбивства.

Зокрема, він розповів про свої "робочі" візити в Україну. Однак, якщо в кінці 2013-го він бував на Революції гідності в Києві, то в 2014-2016 роках Амельченко працював на території Донецької та Луганської областей - як на підконтрольній, так і на непідконтрольній українському уряду.

"Згадував про те, як у Луганську з"пебешки" (9-мм ПБ "пістолет безшумний") був ліквідований якийсь важливий персонаж,"права рука Плотницького" - у своєму під'їзді, на сходовому майданчику між 3-им і 4-им поверхами дев'ятиповерхового будинку", - пише видання.

Журналісти знайшли схожості між описаним ним убивством і ліквідацією радника глави "ЛНР" Дмитра Каргаєва, труп якого з вогнепальними пораненнями 16 березня 2016 року було виявлено на сходовому майданчику 2-го поверху в 6-му під'їзді будинку № 12 по Суходольській вулиці в Луганську.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики