Цензор.НЕТ

22.10.18 15:18

Крім дипломатичного сценарію, ми маємо також розробляти військовий сценарій повернення Криму, - перший заступник міністра інформполітики Джапарова

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова вважає, що варіанти повернення Криму не тільки дипломатичним шляхом мають обговорюватися в українському суспільстві на рівні експертного середовища.

Крім дипломатичного сценарію, ми маємо також розробляти військовий сценарій повернення Криму, - перший заступник міністра інформполітики Джапарова

"Ми всі говоримо про політичний тиск, дипломатичний тиск, санкції, економічний тиск - це рамка, від якої ми сьогодні відштовхуємося", - сказала Е.Джапарова на прес-конференції в понеділок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Водночас, зазначила вона, усі зусилля впираються "в одну стіну, під назвою "позиція Російської Федерації", з якою такі інструменти не працюють.

На думку першого заступника міністра, це важливе питання, що мають розвивати українські експерти.

"У комунікації дуже важливо мати бачення, що буде далі, і це питання саме до експертів. Оскілки мені здається, що, окрім дипломатичного сценарію, ми маємо також розробляти і, як мінімум, враховувати військовий сценарій повернення Криму, оскільки ми не знаємо, яка кон'юнктура буде в самій Російській Федерації", - додала Е.Джапарова.

Вона наголосила, що варіанти повернення Криму не лише дипломатичним шляхом "мають бути артикульовані в українському суспільстві на рівні експертного середовища".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики