Цензор.НЕТ

22.10.18 15:37

"Вони просто здохнуть". Пєсков пояснив сенс слів Путіна про ядерну зброю і рай

Головна думка висловлювання президента РФ Володимира Путіна на Валдайському форумі щодо агресорів, які потрапляють у пекло, і мучеників, які потрапляють у рай, у тому, що в доктрині Росії про ядерну зброю немає превентивного удару.

"Вони просто здохнуть". Пєсков пояснив сенс слів Путіна про ядерну зброю і рай

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс", про це повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

"Йшлося не про рай головним чином, не про те, хто куди потрапить, а йшлося про те, і це головне, і це багато пропустили, що на доктринальному рівні Росія не залишає за собою право превентивного удару", - сказав Пєсков журналістам на прохання пояснити, що мав на увазі російський президент. Він додав, що в російській доктрині про ядерну зброю "право на перший удар не зафіксовано".

"Ми не вважаємо за можливе завдавати першими удар. Але у нас в доктрині записано, що якщо: варіант один - на нас нападуть із використанням ядерної зброї, і варіант два - на нас нападуть так, що саме існування нашої держави опиниться під загрозою, Росія вважає за можливе використовувати ядерну зброю", - сказав Пєсков.

Прес-секретар російського президента звернув увагу на те, що Путін саме про це і говорив, виступаючи на пленарному засіданні Валдайського форуму, "але більш місткими словами".

"Ми ніколи ні на кого не нападемо першими. Ось що сказав президент. Але якщо на нас нападуть, то ось тоді всі потраплять хто в пекло, хто в рай, і так далі. Ось що було головне, тут дуже важливо це зрозуміти. Решта - це все алегорія", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, Президент РФ заявив 18 жовтня на Валдайському форумі в Сочі, що Росія готова застосувати ядерну зброю тільки після того, як переконається, що потенційний агресор завдає по ній удар.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики