Цензор.НЕТ

22.10.18 16:04

Єврокомісія закликає США і РФ не розривати ракетний договір

Європейська Комісія закликала США і Росію продовжувати переговори про "збереження" дії Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД) після того, як президент Дональд Трамп заявив, що Вашингтон виходить з угоди.

Єврокомісія закликає США і РФ не розривати ракетний договір

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявила прес-секретар ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Майя Косьянчич.

"США і Російська Федерація мають залишатися в конструктивному діалозі, щоб зберегти цей договір і забезпечити його повну і таку, що піддається перевірці, імплементацію", - заявила Косьянчич журналістам.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив про намір США вийти з договору з Росією про ракети середньої і малої дальності (РСМД). Трамп підкреслив, що Росія порушила умови цього договору, однак не вдавався в подробиці. У МЗС РФ його слова назвали шантажем, підкресливши при цьому, що реагувати на них зопалу не будуть.

Договір між СРСР і США про ліквідацію ракет середньої і малої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом у Вашингтоні 8 грудня 1987 року під час радянсько-американського саміту. Учасники зобов'язалися не виробляти, не випробовувати та не розгортати наземних балістичних і крилатих ракет середньої (1000-5500 км) і малої (500-1000 км) дальності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики