Цензор.НЕТ

22.10.18 22:43

Без тотальної мілітаризації трагедії в окупованій Керчі можна було б уникнути, - Бабин

Без тотальної мілітаризації Кримського півострова трагедії у Керченському коледжі не сталося б.

Без тотальної мілітаризації трагедії в окупованій Керчі можна було б уникнути, - Бабин

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі на "Прямому" заявив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабин.

"Без тотальної мілітаризації півострова, коли там із дитсадків усі ходять в одностроях, вчаться вбивати спочатку у вигляді гри, коли в Криму на кожній автобусній зупинці через гучномовець щопівгодини розповідають про загрозу теракту, коли в новинах постійно читаєте про нових екстремістів і терористів, про визвольну боротьбу РФ проти всього світу - це не може не вплинути на психіку і ми знаємо, що закидають особі, яка це вчинила, зокрема це фанат новоросії, це фанат російського президента, тобто ситуація дуже сумна", - сказав постпред.

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі вибухнула бомба, начинена металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше наклав на себе руки.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувало на статтю "умисне вбивство".

Слідчі з'ясували, що Росляков почав готуватися до злочину більше півтора року тому - в січні 2017 року. Зокрема, 76-річна Галина Рослякова розповіла, що онук прийшов, щоб взяти свої дитячі знімки. Після цього з дому зникли 20 тисяч рублів, які вона відкладала на похорон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики