Цензор.НЕТ

23.10.18 08:46

Субсидія українцям призначатиметься з початку місяця, в якому надійшло звернення, - Мінсоцполітики

Держава призначає субсидію громадянам з місяця звернення по її надання.

Субсидія українцям призначатиметься з початку місяця, в якому надійшло звернення, - Мінсоцполітики

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Громадського" повідомив Віталій Музиченко, гендиректор Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики.

"Субсидія призначається загалом з місяця звернення по її надання. Тобто якщо громадянин звернувся навіть 30 вересня, то субсидія буде йому призначена з початку місяця, в якому надійшло звернення. Тобто за весь вересень, незалежно від того чи за загальних підстав... чи комісійна справа. В будь-якому випадку, громадянин отримає субсидію з місяця, у якому він звернувся", — сказав Музиченко.

"У нас передбачено, що у разі початку опалювального періоду, упродовж двох місяців з дати його старту громадянин має можливість звернутися по субсидію і вона буде призначена з місяця початку опалювального періоду. Тобто десь до середини грудня всі, хто будуть звертатися за отриманням житлової субсидії, можуть розраховувати на її отримання починаючи із жовтня", — додав він.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів України удосконалив порядок нарахування субсидії на сплату житлово-комунальних послуг. Так, відтепер субсидію будуть отримувати ті, хто має борги з ЄСВ з вини роботодавця.

Раніше у Мінсоцполітики уточнили, що розмір субсидії на житлово-комунальні послуги для пенсіонерів, що працюють, розраховується на підставі і пенсії, і зарплати.

Раніше в уряді повідомляли, що планують завершити перехід до монетизації субсидій через рік — до жовтня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики