Цензор.НЕТ

23.10.18 13:09

У жовтні всі засідання Ради відвідали 37% нардепів, лідери з прогулів - "Воля народу", "Відродження" та "Опоблок"

Десять народних депутатів Верховної Ради України не прийшли на жодне засідання парламенту в жовтні 2018 року.

У жовтні всі засідання Ради відвідали 37% нардепів, лідери з прогулів - "Воля народу", "Відродження" та "Опоблок"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє ZN.UA, посилаючись на дані письмової та електронної реєстрацій Верховної Ради.

Серед них Вадим Рабінович, Лев Підлісецький, Гліб Загорій і Дмитро Ярош, які не подали жодних офіційних пояснень і таким чином пропустили засідання Ради з невідомих причин.

Разом з тим вже традиційно були відсутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв. Крім того, не відвідували засідання В'ячеслав Константіновський і Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яка перебуває в СІЗО.

Найбільше депутатів-прогульників у групах "Воля народу" і "Відродження", а також фракції "Опозиційного блоку". В середньому на засіданнях Ради були відсутні з невідомих причин 42% депутатів "Волі народу", 31% - "Відродження" та 30% - "Опозиційного блоку". Найвищі показники відвідуваності у "Народного фронту" і "Блоку Петра Порошенка". В середньому на засіданнях були відсутні 15% депутатів НФ, 16% - БПП, 18% - "Батьківщини", 20% - РПЛ, 26% - "Самопомочі" і позафракційних депутатів.

Порівняно з вереснем кількість депутатів-прогульників зросла. У вересні всі засідання Ради відвідали 43% народних депутатів, в жовтні - 37%.

Найбільше депутатів офіційно були відсутні на пленарному засіданні Ради у п'ятницю, 19 жовтня - 123 депутати, а всього за місяць відбулося 12 пленарних засідань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики