Цензор.НЕТ

23.10.18 16:38

Медведєв розкрив суть антиукраїнських санкцій

Санкції Росії проти Києва блокуватимуть українські активи на території РФ і передбачають заборону на виведення фінансових капіталів.

Медведєв розкрив суть антиукраїнських санкцій

Про це заявив журналістам прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"Про що йдеться? Йдеться, по-перше, про блокування їхніх активів, які перебувають на території Російської Федерації, тобто заборона здійснювати з ними будь-які дії. По-друге, заборона перерахування грошових коштів, які є в джерелах, розташованих на території РФ. Тобто заборона вивезення капіталу", - сказав Медведєв, додавши, що має намір підписати рішення щодо санкцій найближчим часом.

За його словами, санкції торкнуться великої кількості осіб в Україні. "Там буде багато досить відомих людей", - сказав прем'єр РФ.

Він повідомив, що на сьогодні вже підготовлено кілька версій постанов уряду РФ про введення санкцій проти України. "Пропозиції щодо указу (президента РФ) будуть підготовлені в найкоротший час. Я вже маю версію кількох постанов уряду. Ці постанови, звісно, відбивають сенс указу. Вони полягають у тому, що санкції вводяться стосовно осіб, які завдають шкоди інтересам Російської Федерації", - сказав прем'єр-міністр РФ.

Медведєв додав: "Якщо говорити про фізичних осіб, то, цілком ймовірно, це будуть сотні людей, які своїми діями завдавали шкоди нашій країні. Там будуть і представники бізнесу, й інші люди, це залежить від погляду російської сторони, тобто, від тих пропозицій, які сформулює уряд. Звісно, в список також включені українські компанії, тобто, юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, які так чи інакше контролюються тими громадянами, проти яких будуть введені ці санкції".

Прем'єр-міністр РФ заявив, що Москва може заборонити для поставки на територію Росії низки українських товарів. "Йтиметься про те, щоб заборонити певні категорії товарів, які вироблені в Україні, для того, щоб постачати їх у Російську Федерацію", - сказав Медведєв.

Він запевнив, що відповідні заходи Росії не стосуватимуться більшості українців. "Санкції вводяться щодо осіб, які "завдають шкоди" інтересам Російської Федерації. Ні указ (президента РФ Володимира Путіна "Про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб РФ". - Ред.), ні постанови уряду не поширюватимуться на українців загалом, це абсолютно неприйнятно", - підкреслив російський прем'єр.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає відповідні санкції на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики