Цензор.НЕТ

23.10.18 22:57

Ремонт водогону "Горлівка-Торецьк" завершено, - заступник мера Торецька Винник

Працівники підприємства "Вода Донбасу" закінчили ремонт водогону на ділянці "Горлівка-Торецьк". Подавати воду в будинки почнуть з 24 жовтня.

Ремонт водогону "Горлівка-Торецьк" завершено, - заступник мера Торецька Винник

Про це Громадському радіо повідомив заступник міського голови Торецька Сергій Винник, інформує Цензор.НЕТ.

"Вранці ми відкоригуємо графік залежно від того, коли вода прийде на водопровідний вузол і якщо в якісь райони ми не зможемо подати воду, то туди буде забезпечено підвіз", - пояснив Винник.

Також Винник додав, що роботи з відновлення водопостачання переривали через підрив автомобіля працівників підприємства "Вода Донбасу" на вибуховому пристрої.

У містах Торецьк та Залізне, селища Північний та Південний на Донеччині централізоване водопостачання зупинили 16 жовтня через прорив водогону. Без води залишаються 42 813 осіб. Водопостачання відключили через прорив водогону "Горлівка – Торецьк" у сірій зоні. Співробітники компанії "Вода Донбасу" не могли раніше відремонтувати водогін через відсутність гарантій безпеки для співробітників.

У прес-службі "Вода Донбасу" раніше повідомили, що в Донецькій області підірвався на міні автомобіль зі співробітниками компанії, які прямували до аварійної ділянки. Про це повідомили в комунальному підприємстві. Водія контужено, але бригада узялася за ремонт. В ООН повідомили про двох постраждалих.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики