Цензор.НЕТ

23.10.18 23:22

Сім'ї загиблих в окупованій Керчі отримають по два мільйони рублів, - маріонетка Кремля Аксьонов

Сім'ї загиблих внаслідок вибуху і стрілянини в Керченському політехнічному коледжі отримали компенсації в розмірі 1 млн рублів (близько 430 тис. гривень) з бюджету окупованого Криму.

Сім'ї загиблих в окупованій Керчі отримають по два мільйони рублів, - маріонетка Кремля Аксьонов

Про це, як пише Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, повідомив 23 жовтня представник окупаційної влади Криму, "глава ради міністрів" Сергій Аксьонов.

"Щодо виплат сім'ям загиблих - по 1 млн рублів всі 20 сімей загиблих отримали, це був республіканський бюджет. Отримають на цьому тижні ще по 1 млн рублів з федерального бюджету", - сказав він.

Аксьонов додав, що сім'ї 23 постраждалих у керченському коледжі отримали допомогу з бюджету Криму в розмірі 500 тис. рублів (близько 215 тис. гривень), також вони отримають від 200 до 400 тис. рублів (від 86 до 172 тис. грн) з російського бюджету.

За офіційними повідомленнями, загальна сума виплат від російської влади сім'ям загиблих і постраждалих внаслідок нападу в Керченському політехнічному коледжі, становитиме 60 млн рублів.

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі стався підрив бомби, начиненої металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше наклав на себе руки.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувала на статтю "умисне вбивство".

Слідчі з'ясували, що Росляков почав готуватися до злочину понад півтора року тому - в січні 2017 року. Зокрема, 76-річна Галина Рослякова розповіла, що онук прийшов, щоб узяти свої дитячі знімки. Після цього з дому зникли 20 тисяч рублів, які вона відкладала на похорон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики