Цензор.НЕТ

24.10.18 13:40

Ціна на газ для населення більше не підвищуватиметься до кінця опалювального сезону, - Гройсман

У 2018 році і в поточному опалювальному сезоні ціна на газ більше не підвищуватиметься.

Ціна на газ для населення більше не підвищуватиметься до кінця опалювального сезону, - Гройсман

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, представляючи звіт роботи уряду за 9 місяців.

Найважливішою сферою роботи уряду він назвав досягнення енергонезалежності та енергоефективності. За його словами, Україна повністю готова до опалювального сезону: "Достатній рівень запасів газу в сховищах. Це означає, що опалювальному сезону нічого не загрожує".

Також Гройсман анонсував початок роботи Фонду енергоефективності з наступного року. З приводу можливості нового підвищення ціни на газ, прем'єр сказав: "Ні в цьому році, ні в цьому опалювальному сезоні ціна на газ більше не підвищуватиметься", - зазначив Гройсман. Також, за його словами, нова система субсидій зможе допомогти всім, хто цього потребує.

Як повідомлялося, на позачерговому засіданні уряду в п'ятницю, 19 жовтня, Кабінет міністрів підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада. Відразу після цього МВФ оприлюднив заяву про те, що Міжнародний валютний фонд і уряд України прийшли до згоди про введення нової програми кредитування української економіки Stand-By замість програми розширеного фінансування EFF, яка завершується в наступному березні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики