Цензор.НЕТ

24.10.18 12:50

Путін визнав, що спроба силовими методами змінити українську владу провалилася, - Бутусов про санкції Росії

Складання списків небажаних осіб призведе до заходів у відповідь з боку України. Суспільство зрозуміє, що Росія не хоче бути партнером України, що РФ націлена на конфлікт. Таким чином, коло активних антиросійських політиків буде розширюватися.

Путін визнав, що спроба силовими методами змінити українську владу провалилася, - Бутусов про санкції Росії

Про це у своєму блозі пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Браво, Кремль! Путін визнав перемогу України у війні. Що означають санкції РФ проти України? Путін визнав, що спроба силовими методами змінити українську владу провалилася, політика РФ в Україні зазнала поразки. Для США санкції проти РФ - це інструмент покарання Путіна рублем. А санкції РФ проти України означають будівництво непереборного в перспективі бар'єру, який буде все вище і вище. "Гібридна" війна націлена на поглинання України, а санкції - це відторгнення. Росія відмовляється від поглинання України і починає вибудовувати протистояння з нами як з незалежною державою. Так! Це повністю відповідає цілям і української політики. Значить, ми вистояли у важкій боротьбі", - зазначив журналіст.

"Кремль визнав, що православна церква в Україні - це політичне питання, і інструмент російської політики, і пішов на відкритий конфлікт, який, безсумнівно, додасть додаткової політичної динаміки процесу створення незалежної і єдиної української православної церкви. Розрив багатьох існуючих економічних зв'язків, і блокада нових проектів економічної кооперації України і РФ. Тепер ризики дуже високі, і наш бізнес продовжить згортання активності в РФ, дедалі активнішим стане переорієнтування на Захід і Європу. Українська економіка насилу відривається від РФ, і розрив зв'язків з ініціативи РФ робить цей процес максимально масштабним", - підкреслив головний редактор" Цензор.НЕТ ".

"Складання списків фізичних осіб, які діють проти інтересів РФ - це відразу дозволить визначити, хто зробив доволі, щоб вважатися справжнім ворогом кремлівського світу. Українські політики-патріоти тепер отримають важливий рядок у біографії - чи був під російськими санкціями? Складання списків небажаних осіб призведе до заходів і з боку України. Суспільство зрозуміє, що Росія не хоче бути партнером України, що РФ націлена на конфлікт. Таким чином, коло активних антиросійських політиків буде розширюватися", - резюмує Бутусов.

Нагадаємо, 22 жовтня, президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву, дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики