Цензор.НЕТ

24.10.18 20:56

Завтра команда ветеранів АТО вилітає в США для участі в Марафоні морської піхоти, - Міноборони

25 жовтня українська команда учасників АТО вилітає в США для участі в 43-му Марафоні морської піхоти США, головною метою якого є реабілітація військових.

Завтра команда ветеранів АТО вилітає в США для участі в Марафоні морської піхоти, - Міноборони

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Два роки поспіль, в 2016 та 2017 років роках, Україна брала участь у Марафоні морської піхоти США. Нашу країну представляли бійці, які отримали поранення в АТО і пройшли не один курс лікування і відновлення. Втрата кінцівок і важкі поранення не завадили українським бійцям долати дистанції в 10 і 42 кілометрів. Тоді свої невійськові перемоги учасники забігу присвятили тим, хто повернувся з війни пораненим і, можливо, впав у відчай і депресію.

Цього року українських військових втретє запросили взяти участь у Марафоні, який відбудеться наприкінці жовтня. Йдеться про запрошення для 9 бійців і супроводжуючих. П'ятеро з них братимуть участь у повному марафоні (дистанція - 42 км), решта - в дистанції 10 км.

Після відбору, проведеного влітку, була сформована команда, до складу якої увійшли два бійці, які повністю втратили зір. Один із них - Саша Дарморос, має також ампутацію нижньої кінцівки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики