Цензор.НЕТ

24.10.18 21:34

Італія не ветуватиме продовження санкцій проти Росії, - прем'єр Конте

Італія не застосовуватиме право вето щодо продовження європейських санкцій проти Російської Федерації, введених через агресію проти України.

Італія не ветуватиме продовження санкцій проти Росії, - прем'єр Конте

Про це прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив на спільній з президентом Росії Володимиром Путіним прес-конференції, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зокрема, відповідаючи на запитання, чи накладе Італія вето на автоматичне продовження санкцій проти Росії, Конте сказав: "Очевидно, що проблема кризи в Україні - це проблема, яка створила тріщину і сповільнила деяким чином, блокувала діалог, який склався за 25 років".

"Ми не можемо цього допустити і зобов'язані подолати цей етап - він навіть занадто довго тривав. Ви запитуєте мене з приводу вето. Італія вважає плідним шляхом роботи переконувати всіх європейських партнерів рухатися в руслі одного напрямку. Ми хотіли б не ухвалювати рішення зараз, ми ухвалюватимемо його в належний час", - додав він.

Конте наголосив, що Італія "дуже амбітна, але хотіла б переконати всіх партнерів, що діалог - найкращий шлях до вироблення рішення".

Він також зазначив, що умови, які призвели до санкцій з боку ЄС, збереглися, але правильним є підтримувати економічні зв'язки між Італією і Росією. "Я не раз говорив і тут хочу підтвердити, що для Італії санкції ніколи не є ціллю. Вони є інструментом, який потрібно якомога швидше залишити за спиною, бо діалог - це найкраще рішення", - запевнив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики