Цензор.НЕТ

24.10.18 22:14

Без розподілу квот українці не зможуть здійснювати вилов риби в Азовському морі, - Держрибагентство

Сесія українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі проводиться у Києві з метою розподілу квот на вилов, бо без цього українські рибалки не зможуть здійснювати діяльність в Азовському морі.

Без розподілу квот українці не зможуть здійснювати вилов риби в Азовському морі, - Держрибагентство

Як передає Цензор.НЕТ, про це у коментарі Укрінформу повідомив заступник голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко.

"З 23 по 25 жовтня у Києві в одному з готельних комплексів відбувається чергова 30 сесія українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі. Мета проведення - створення належних правових засад для господарської діяльності в Азовському морі... Під час засідання комісії розглядаються виключно питання, які регулюють діяльність в частині оцінки стану запасів водних ресурсів, тобто риби і регулювання цього запасу. Стан запасів розподіляється між країнами", - сказав він.

За словами Кравченка, господарську діяльність в Азовському морі здійснюють близько 90 підприємств, які отримали дозволи та квоти на вилов риби. Наприклад, минулого року цими підприємствами було виловлено понад 37 тисяч тонн риби.

"Без такого розподілу наші рибалки не мають можливості в правовому полі здійснювати господарську діяльність в Азовському морі", - пояснив він.

Кравченко додав, що проведення сесії погоджене Міністерством закордонних справ, а до складу комісії з української сторони включені представники МЗС, ДПС, Мін'юсту, Мінекології, представники промислових підприємств, які безпосередньо здійснюють господарську діяльність в Азовському морі.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, народний депутат України Рефат Чубаров перервав роботу російсько-української комісії з питань рибальства на Азовському морі, яка відучора проходила під Києвом, і викликав правоохоронців для видворення з України правопорушників - членів російської делегації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики