Цензор.НЕТ

25.10.18 10:43

Лотерейний ринок міг із 2016 року платити податки на 6 млрд грн щорічно

За розрахунками фахівців "М.С.Л.", лотерейний ринок уже з 2016 року міг вийти на рівень сплати податків 5-6 млрд грн щорічно, але цьому завадили дії українських чиновників.

Про це заявив президент оператора державних лотерей "М.С.Л." Георгій Ложенко в прямому ефірі на телеканалі EspresoTV, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, саме з 2014 року почалася руйнація і штучний перерозподіл лотерейного ринку, і кожен наступний міністр фінансів це руйнування успішно продовжував. Таким чином, чиновники своїми діями створили умови для появи нелегальних лотерей - що і призвело до втрат державного бюджету. "Якщо люди організовують якісь ігри, навіть в "тіні", то це означає, що їм дали можливість працювати нелегально. Комусь при владі захотілося перерозподілити ринок", зазначив Георгій Ложенко.

Одним з інструментів для створення "тіньових" лотерей були зміни в податкове законодавство - платити податок повинен був кожен гравець незалежно від розміру виграшу. "Звичайному гравцю не важливо платить лотерейний оператор податки чи ні - його цікавить тільки свій виграш. Якщо гравець виграв 5 гривень, а лотерейний оператор виплачує йому 4,56 гривень, то він більше не прийде до цього оператора. І це проблема влади, а не споживача", - підкреслив Георгій Ложенко.

Також, Георгій Ложенко підкреслив, що грошовий обіг лотерейного ринку досі не прозорий: "Потрібно вимірювати скільки грошей отримано від гравців, скільки отримав оператор після виплати виграшів, скільки він заплатив податків, скільки витратив на соціальні та гуманітарні проекти. Така система працює у усьому світі. Але ніхто не хоче застосовувати таку систему в нас".

Повний ефір можна переглянути за посиланням

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики