Цензор.НЕТ

25.10.18 16:03

Євросоюз спільно з Україною протидіятиме "повзучій анексії" Росією Азовського моря, - Порошенко про резолюцію Європарламенту щодо ситуації на Азовському морі

Президент України Петро Порошенко вітає резолюцію Європарламенту щодо ситуації в Азовському морі.

Євросоюз спільно з Україною протидіятиме "повзучій анексії" Росією Азовського моря, - Порошенко про резолюцію Європарламенту щодо ситуації на Азовському морі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

"Вітаю схвалення важливої Резолюції Європарламенту щодо ситуації в Азовському морі. Російський агресор має зрозуміти, що всі його дії у порушення міжнародного права та двосторонніх угод і надалі зустрічатимуть рішучу та адекватну відповідь з боку демократичної спільноти", - наголосив Президент Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив: "Євросоюз спільно з Україною протидіятиме "повзучій анексії" Росією Азовського моря та порушенням свободи судноплавства".

Президент зазначив, що високо цінує підтримку Європарламентом ініціативи щодо допомоги українським портам та реалізації проектів соціально-економічної підтримки українського Приазов’я. "Вдячний європарламентарям за заклик до запровадження додаткових цільових санкцій за агресивні дії Кремля в Азовському морі та Керченській протоці. Сподіваюсь на практичну реалізацію цих ініціатив з боку інституцій та держав-членів ЄС", - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави також додав, що координуватиме подальші спільні дії з метою захисту національних інтересів України під час найближчих зустрічей з європейськими лідерами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики