Цензор.НЕТ

25.10.18 20:01

Електронний квиток запустять у тестовому режимі 1 листопада, - КМДА

Київська міська державна адміністрація (КМДА) вирішила запустити електронний квиток у комунальному транспорті в тестовому режимі з 1 листопада.

Електронний квиток запустять у тестовому режимі 1 листопада, - КМДА

Про це повідомила прес-секретар департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Ксенія Призіглей, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

У наземному транспорті вже встановлено 1,5 тис. комплектів обладнання для функціонування системи електронного квитка, додала вона.

Крім того, розпорядженням від 22 жовтня мер Києва Віталій Кличко затвердив порядок функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності.

Згідно з документом, перевізники мають обладнати рухомий склад міського транспорту, а також станції Київського метрополітену, швидкісного трамвая, фунікулера, міської електрички обладнанням для функціонування системи електронного квитка.

Порядком передбачено такі форми носія е-квитка: транспортна картка, банківська картка, соціальна (пільгова картка), QR-код, учнівський та студентський квитки, ґаджет із відповідним додатком.

Проїзний квиток може бути разовим; на певний період на один або кілька видів транспорту з певною кількістю поїздок, без певної кількості поїздок; період користування може починатися з моменту продажу квитка або з моменту його активації; передбачено квиток з урахуванням дальності поїздки.

Якщо пасажир не користується е-квитком упродовж року, квиток буде заблокований у системі, і вартість невикористаних поїздок не повертається.

Водночас пасажир може звернутися із заявою про повернення коштів із квитка, якщо він користувався ним упродовж року.

Нагадаємо, єдиний електронний квиток для всіх видів наземного транспорту Києва планували ввести до середини 2018 року.

У грудні 2017 року в міському транспорті Києва почали встановлювати обладнання для автоматизованої оплати проїзду.

Наприкінці вересня, Кличко анонсував введення єдиного електронного квитка на проїзд у Києві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики