Цензор.НЕТ

25.10.18 20:16

Луганського терориста засудили на 9 років позбавлення волі, - СБУ

За матеріалами Служби безпеки України Лисичанський міський суд засудив бойовика терористичної організації "ЛНР" до дев'яти років позбавлення волі заочно.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "Співробітники СБУ встановили, що житель міста Привілля Луганської області в травні 2014 приєднався до незаконних збройних формувань. Спочатку зловмисник проходив "службу" на блокпостах бойовиків, де зі зброєю в руках контролював переміщення транспорту і пасажирів. Після звільнення міста від російсько-терористичних сил втік у тимчасово окупований Луганськ, де вступив до терористичного бандформування "Лісовик".

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання бойовика в Привіллі правоохоронці вилучили численні військові засоби ураження, які він планував використовувати для здійснення диверсій.

Суд визнав учасника угруповання винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді дев'яти років позбавлення волі.

Початок терміну виконання покарання буде обчислюватися з дня його затримання і приведення судового вироку у виконання. Засудженого оголошено в розшук. Вирок набув законної сили".

Луганського терориста засудили на 9 років позбавлення волі, - СБУ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики