Цензор.НЕТ

25.10.18 19:09

У Москві відреагували на резолюцію Європарламенту щодо Азовського моря

Тему Азовського моря в МЗС Росії назвали "пропагандистської картою Заходу".

У Москві відреагували на резолюцію Європарламенту щодо Азовського моря

У МЗС Росії резолюцію Європарламенту щодо Азовського моря назвали "пропагандистською картою, що розігрується Заходом", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Тема Азовського моря - це чергова пропагандистська карта, що розігрується нашими західними колегами", - сказала офіційний представник відомства Марія Захарова.

"Якщо ви подивитеся заяви американських представників, європейських представників, зараз дійшло до європарламентаріїв - вони всі ідентичні, не ґрунтуються на базі якійсь фактологічній, вони є прикладом політичної пропаганди", - заявила Захарова.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, Європарламент сьогодні, 25 жовтня, схвалив резолюцію, в якій закликав усі країни-члени Європейського Союзу в Раді ЄС бути готовими посилювати санкції проти РФ в разі загострення ситуації в Азовському морі.

Крім того, в резолюції висловлюється стурбованість постійною мілітаризацією Росією в регіоні Чорного та Азовського морів і засуджуються зловживання РФ із надмірними перевірками торговельних суден України та країн-членів Євросоюзу в Азовському морі.

Також ЄП запропонував призначити спеціального представника Євросоюзу у справах Криму і Донбасу.

Президент України Петро Порошенко привітав резолюцію Європарламенту. Він підкреслив, що "Євросоюз спільно з Україною протидіятиме "повзучій анексії" Росією Азовського моря і порушенням свободи судноплавства".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики