Цензор.НЕТ

25.10.18 23:07

Санкції з Росії не можуть бути зняті через відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей, - глава МЗС Австрії Кнайсль

Австрія не бачить перспектив скасування санкцій проти РФ, оскільки відсутній прогрес у виконанні Мінських домовленостей.

Санкції з Росії не можуть бути зняті через відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей, - глава МЗС Австрії Кнайсль

Про це заявила у четвер федеральний міністр Австрії у справах Європи, міграції та іноземних справ Карін Кнайссль під час виступу в Національній раді (нижній палаті Парламенту) Австрії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Санкції були вперше введені 31 липня 2014 року, і з того часу кожні шість місяців продовжуються. На сьогодні, на жаль, ми не бачимо жодних відчутних успіхів у Мінських домовленостях, щоб добиватися зняття економічних санкцій в рамках ЄС", - заявила Кнайссль, відповідаючи на запитання щодо роботи над зняттям санкцій ЄС проти Росії.

Кнайссль заявила, що Австрія в рамках свого головування в Раді ЄС виступає за покращення діалогу між ЄС та Росією. Однак, вона нагадала, що санкції ЄС проти РФ були введені у зв’язку з анексію Криму та "дестабілізацію на Сході України", і серед передумов їх послаблення має бути "прогрес у виконанні передбачених Мінськими домовленостями кроків".

Водночас глава МЗС поскаржилася на те, що антиросійські санкцій сильно відображаються на економіці Австрії, експорт якої в Росію через ці санкції та російські контрсанкції, за словами Кнайссль, скоротився на третину.

Австрійський міністр також заявила про необхідність розвитку двостороннього діалогу з Росією, похвалившись налагодженням хорошого міжлюдського контакту та збереженням його на культурному та економічному рівні.

Нагадуємо, міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль прославилася своїм весіллям, на яке запросила президента РФ Володимира Путіна.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики