Цензор.НЕТ

26.10.18 14:24

Терористи "ДНР" відпустили екс-секретаря Донецької міськради Богачова, - ЗМІ

Колишнього організатора мітингу за "ДНР" кілька діб протримали "в підвалі".

Терористи "ДНР" відпустили екс-секретаря Донецької міськради Богачова, - ЗМІ

Терористи "ДНР" відпустили колишнього секретаря міськради Донецька, який був затриманий 22 жовтня, ймовірно, через донос представника "адміністрації" бойовиків Ігоря Мартинова. Про це повідомляє видання "Новости Донбасса" з посиланням на власні джерела, інформує Цензор.НЕТ.

Богачов приїхав до Донецька, щоб відвідати могилу батька, похованого 40 днів тому. Його затримали на виїзді з селища Хорошове, де розташований будинок екс-чиновника.

До нього не пропускали адвокатів і родичів.

За даними видання, так званий колишній "мер" окупованого Донецька Ігор Мартинов звинуватив Богачова в крадіжці печатки міськради в 2014 році.

За даними "Новостей Донбасса", колишній чиновник приїхав у Донецьк з Ростова-на-Дону.

Сергій Богачов був секретарем Донецької міськради до 2014 року. Член Партії регіонів, член Спілки письменників Росії.

Донецький журналіст Денис Казанський повідомив, що в січні 2014-го Богачов посилено нагнітав у місті паніку, залякував донеччан брехнею про сотні "бойовиків "Правого сектора", які нібито їдуть в місто, щоб захопити обласну адміністрацію.

"Саме Богачов був організатором масштабного мітингу 1 березня, на який з усієї області звезли тисячі людей, а потім фактично дали Павлу Губарєву і його прихильникам захопити сцену. З цього епізоду і почалася історія заворушень у Донецьку, які в підсумку стали причиною транспортного колапсу", - зазначив Казанський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики