Цензор.НЕТ

26.10.18 16:13

МЗС має інформацію, куди можуть етапувати Сущенка, - Клімкін

У МЗС України мають інформацію, куди можуть етапувати незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка.

МЗС має інформацію, куди можуть етапувати Сущенка, - Клімкін

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв’ю Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"На жаль, маємо месидж, куди Роман може бути переведений. Але спочатку ми будемо спілкуватися з дружиною Анжелою, з його родичами, а потім вже говоритимемо публічно", - заявив Клімкін.

За його словами, в МЗС України стежать за долею кожного українського політв’язня в Росії і працюють над їх визволенням. Зокрема, він зауважив, що в міністерстві є спеціальна платформа, де постійно оновлюється інформація про політв'язнів.

Клімкін повідомив, що під час його візиту до Варшави багато розмов було присвячено тому, що можна зробити для визволення українських політв’язнів із російських в’язниць.

"Маємо сказати чесно: ця хвиля через голодування й Олега (Сенцова), й Володі (Балуха) дала нам з нашими європейськими друзями дуже сильний емоційний поштовх. А зараз Росія каже: все добре, вони відмовилися від голодування, про що ви ще турбуєтеся? Відтак, нам потрібно утримати цю емоційну хвилю", - наголосив глава МЗС України.

Клімкін додав, що для цього застосовуються "відповідні механізми", про які він не хоче публічно говорити, оскільки Росія "знову включить свою пропаганду".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики