Цензор.НЕТ

26.10.18 23:57

Розкрито масштабну схему з реалізації нерухомості за заниженими цінами, в результаті якої в бюджет не надійшло понад 30,5 млн грн

Генеральна прокуратура України за матеріалами співробітників податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві розпочала кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати понад 30,5 млн грн податку на доходи з фізичних осіб під час продажу нерухомості в Київській області.

Розкрито масштабну схему з реалізації нерухомості за заниженими цінами, в результаті якої в бюджет не надійшло понад 30,5 млн грн

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Встановлено, що посадові особи двох фірм, які здійснювали будівництво кількох житлових комплексів у містах-супутниках Києва, з метою приховування прибутку, отриманого від реалізації об'єктів житлової нерухомості, і ухилення від сплати податків, побудовані і введені в експлуатацію квартири продавали не безпосередньо кінцевим покупцям, а передавали у власність пов'язаним фізособам на підставі договорів про спільну діяльність.

Надалі ці пов'язані фізособи з використанням підконтрольних суб'єктів оціночної діяльності оформляли свідомо спотворені звіти з оцінки об'єктів нерухомості.

Проведеною щодо 147 об'єктів нерухомості експертизою встановлено заниження їхньої оціночної вартості в розмірі від 2-х до 4-х разів від реальної ринкової вартості на момент продажу і нотаріального оформлення договорів з кінцевими власниками квартир.

Крім того, допитані кінцеві покупці також повідомили про те, що квартири купувалися за цінами значно вищими, ніж зазначені в офіційних документах.

Таким чином, пов'язані з будівельними фірмами фізособи ухилилися від сплати податку на доходи фізичних осіб у розмірі понад 30,5 млн грн.

Слідство триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики