Цензор.НЕТ

27.10.18 17:15

Добродомова висунули кандидатом у президенти. ФОТО

На позачерговому з'їзді "Народний контроль" висунув лідера партії Дмитра Добродомова для участі у виборах президента України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 24 канал.

27 жовтня в Києві відбувся позачерговий з'їзд політичної партії "Народний контроль". Делегати підтримали кандидатуру Дмитра Добродомова як кандидата на пост президента України.

Добродомова висунули кандидатом у президенти 01

"Друзі, ми маємо розуміти, яка наша сьогоднішня місія. Ми маємо передати країну новому поколінню. Нашим дітям, які зараз масово покидають Україну в пошуках кращого життя. Ми маємо побудувати модернізовану, цивілізовану, успішну, мирну країну, яка не має боргів. Я переконаний, що разом ми зможемо знищити стару гнилу систему. Ми зможемо побудувати нову Україну, в якій хотітиметься жити та розвиватися", - заявив лідер "Народного контролю".

Добродомов наголосив, що покаже кандидатів на ключові посади в країні ще під час виборів.

Добродомова висунули кандидатом у президенти 02

"Згідно з Конституцією, президент подає кандидатури на п’ять ключових посад. Це міністр оборони, міністр закордонних справ, глава Нацбанку, генпрокурор та голова СБУ. "Народний контроль" наполягає на тому, аби кандидат у президенти під час виборів показав кандидатів на ці посади. І це мають бути професіонали своєї справи. Ми вже зареєстрували такий законопроект, але розуміємо, що цій владі він не цікавий. Але ми підемо саме цим шляхом і покажемо цих людей", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики