Цензор.НЕТ

28.10.18 11:19

Порошенко і Гройсман привітали українців із Днем автомобіліста і дорожника: "Бачимо, як змінюється наша країна завдяки новим відреставрованим дорогам"

Президент України Петро Порошенко і Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітали українців із Днем автомобіліста і дорожника.

Порошенко і Гройсман привітали українців із Днем автомобіліста і дорожника: "Бачимо, як змінюється наша країна завдяки новим відреставрованим дорогам"

Як передає Цензор.НЕТ, в опублікованому на сайті Адміністрації Президента в неділю вранці вітанні йдеться: "Завдяки вашій наполегливій праці вітчизняний автотранспортний комплекс щоденно забезпечує надійний логістичний зв’язок усіх галузей національної економіки та задоволення повсякденних потреб кожного українця".

Президент зазначив, что "активна розбудова якісної автодорожньої інфраструктури є запорукою її інтеграції до європейського простору, що сприятиме розширенню спектру послуг і відкриттю нових маршрутів вантажних й пасажирських перевезень".

"Упевнений, що ваша майстерність та високий професіоналізм й надалі слугуватимуть динамічному розвитку галузі задля реалізації потужного транспортного потенціалу нашої держави", – підсумував Порошенко.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман також привітав автомобілістів та дорожників зі святом. Його привітання розміщене на сайті Кабміну: "Від імені Уряду та від себе особисто вітаю усіх працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Від злагодженої роботи автомобілістів залежить стан та розвиток чи не кожної сфери народного господарства, а автодороги є його справжньою нервовою системою. Упевнений, що без якісних доріг серйозний розвиток економіки неможливий, адже транспортні перевезення є основою сфери матеріальних відносин.

Саме тому Уряд не лише розпочав наймасштабніше в історії новітньої України будівництво доріг, а й формує загальнонаціональну стратегію розвитку дорожньої галузі. Сьогодні ми вводимо сучасні норми будівництва доріг за найкращими світовими зразками для того, щоб нові українські автошляхи були якісними і безпечними. Ми здійснюємо безпрецедентний контроль за будівництвом, що гарантує виконання робіт за найвищою якістю та відповідальність за халатне ставлення до роботи чи будь-які корупційні дії.

(...) Уже сьогодні ми бачимо, як змінюється наша країна завдяки новим відреставрованим дорогам, і провідну роль у цьому процесі відіграють вітчизняні фахівці дорожньої галузі. Упевнений, що їх вміння та навички із застосуванням сучасних нових технологій будівництва сприятимуть у короткий строк створенню потужної і розгалуженої мережі автомобільних доріг нової якості, які відповідатимуть усім сучасним критеріям комфорту і безпеки".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики