США успішно випробували в Тихому океані ракету-перехоплювач. ВIДЕО

24549 178

Сполучені Штати вдруге поспіль успішно випробували нову ракету-перехоплювач, призначену для боротьби з бойовими ракетами середнього радіусу дії.

Як повідомляє Defense News, тест відбувся в Тихому океані 26 жовтня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода. У військовому відомстві цей результат назвали "ключовим моментом" у розвитку американської протиракетної оборони.

В операції взяв участь ескадрений міноносець John Finn, який минулого року введено до складу ВМС США. Він виявив і перехопив ракету-мішень, випущену із західного узбережжя Гаваїв.

Протиракета SM-3 версії Block IIA розробляється з 2006 року спільними зусиллями США та Японії. Вона покликана замінити попередні модифікації SM-3. Новинка має збільшену дальність і швидкість ураження, знищує мішень не унаслідок підриву, а шляхом фізичного зіткнення з нею. Швидкість польоту протиракети становить 4,5 км за секунду, гранична дальність ураження - 2700 км.

Протиракету буде встановлено ​​як на морські, так і на наземні платформи ПРО Aegis Ashore, зокрема на території Румунії, Польщі, а також Японії, яка стурбована ракетно-ядерною програмою КНДР.

Нагадаємо, раніше президент Дональд Трамп заявив, що США виходять із Договору про ракети середнього і молого радіуса дії. Цю угоду було укладено в 1987 році між США та СРСР. Документ забороняв сторонам мати і розробляти ракети наземного базування з дальністю польоту від 500 до 5,5 тис. км. Вашингтон звинуватив Москву в порушенні цієї угоди і оголосив про плани розробити системи, покликані стати симетричною відповіддю на ракетні розробки, які, ймовірно, проводить Росія.

Топ коментарі
+31 fedjka - fedjka
вот идрен твою, у вофки ракеты ещё не летает а омерика уже перехватчики демонстрирует, ну руцкофобы, не иначе
показати весь коментар
28.10.2018 23:34
+25 KAISERWALD
США успішно випробували в Тихому океані ракету-перехоплювач - Цензор.НЕТ 4649
показати весь коментар
28.10.2018 23:58
+23 Мельник Во Во
Кацапская мразь Михаил Кравченко уже несется на эту новость😂😂
показати весь коментар
28.10.2018 23:23