Цензор.НЕТ

29.10.18 17:47

Все, що маріонетки Кремля "націоналізують" у Меджлісу, повернемо після деокупації Криму, - Джемілєв

Все, що російська "влада" Криму "націоналізує" у Меджлісу кримськотатарського народу, буде повернуто після деокупації півострова.

Все, що маріонетки Кремля "націоналізують" у Меджлісу, повернемо після деокупації Криму, - Джемілєв

Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, коментуючи заяви окупантів в Криму про можливу "націоналізацію" майна Меджлісу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Значна частина нерухомості була придбана на пожертви наших співвітчизників, переважно, з Туреччини, а також зі США та Румунії. Вони робили внески не для маріонеток Кремля, а для представницького органу свого народу. В міжнародних судах буде відповідачем не маріонетки, а Росія. Все , що у нас будуть забирати - ми сприймаємо спокійно. Після повернення Криму - все буде відновлено", - сказав Джемілєв.

За його словами, окупанти брешуть, кажучи про те, що "Фонд Крим", який хочуть "націоналізувати", належить йому.

"Мене вражає нахабство того, що це все "належало Мустафі Джемілєву". Все це зареєстровано на благодійний фонд "Крим". Навіть мій родинний будинок, придбаний на мої особисті гроші, був переданий фонду. У Мустафи Джемілєва там немає ніякої власності. Фонд створений в 1995 році Курултаєм кримськотатарського народу", - сказав він.

Джемілєв додав, що після 2014 року "Фонд Крим" займався "судовими позовами, пов'язаними з тим, що російська влада наклали руки на фонд".

Нагадуємо, раніше маріонетка Кремля Аксьонов заявив про "націоналізацію" майна Меджлісу в окупованому Криму.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики