Цензор.НЕТ

29.10.18 17:47

"Об'єкт будується згідно з графіком, жодних арештів немає": забудовник про ситуацію з будівництвом ЖК "Аквамарин"

Останнім часом не вщухають пристрасті довкола будівництва ЖК Аквамарин, який розташовано на 16-ій станції Великого Фонтану.

"Об'єкт будується згідно з графіком, жодних арештів немає": забудовник про ситуацію з будівництвом ЖК "Аквамарин"

Забудовнику, кооперативу "Морський 1", постійно ставлять палиці в колеса: спочатку невелика група історичних інвесторів - близько 30 осіб, які загрузли в кредитах і не хочуть добудови будинків, а тепер почали вже заважати конкуренти, повідомляє "Лівий берег".

Щоб розібратися з ситуацією, яка відбувається на об'єкті, наш кореспондент побував на будівельному майданчику і поспілкувався з головою кооперативу "Морський 1" Олегом Невзоровим.

"На сьогодні я, як голова кооперативу, офіційно заявляю, що об'єкт будується згідно з графіком, жодних арештів немає. Інформація про подвійні продажі на об'єкті не відповідає дійсності, про що було доведено в різних інстанціях. Ми працюємо виключно в рамках законодавства України. Всю необхідну інформацію з цього приводу ви можете отримати на нашому інформаційному сайті zb.od.ua", - заявив Олег Невзоров.

Вдалося поспілкуватися і з інвесторами житлового комплексу, які також висловили своє бачення ситуації.

"Я щодня проїжджаю повз наш житловий комплекс, і я бачу, як він змінюється на очах. Порівняно з тим, що було в 2015 році - це небо і земля. Так, я доплатила новому забудовнику близько 4000 у.о., але я розумію, що якби не він, то ми ніколи не отримали б наші квартири", - розповіла інвестор житлового комплексу Ірина.

Зазначимо, за останній час ЖК "Аквамарин" значно змінився. Ведуться роботи зі скління будинків, фарбується фасад та встановлюються корзини для кондиціонерів. Почалися внутрішні оздоблювальні роботи і роботи щодо всіх комунікацій. У другому будинку ведуться монолітні роботи. За словами забудовника, перша черга будівництва буде здана вже в 1 кварталі 2019 року, й інвестори отримають свої квартири.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики