Цензор.НЕТ

29.10.18 22:06

Українська антарктична експедиція отримала рекордну кількість заявок, конкурс 10 осіб на місце, - Міносвіти

За перший місяць конкурсу з відбору полярників для 24-ї Української антарктичної експедиції на станцію Академік Вернадський вже подали документи 116 кандидатів, із них понад 20% - жінки (26 кандидатів).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, інформує Цензор.НЕТ.

Українська антарктична експедиція отримала рекордну кількість заявок, конкурс 10 осіб на місце, - Міносвіти 01

"Цього року ми вже – за результатами тільки першого місяця – маємо рекордну кількість заявок, адже вперше оголосили відкритий конкурс на відбір команди на станцію Вернадський. Раніше, на жаль, багато років це був такий собі закритий клуб, у який було потрапити досить складно. Більше того – це був закритий чоловічий клуб, бо хоч і негласно, але існувала заборона на прийом жінок в експедиції. Зараз же ми не робимо жодних гендерних обмежень щодо можливих учасників експедиції – приймаємо документи і від кандидатів, і від кандидаток. Відбір робитиметься виключно за фізичними, психологічними та фаховими критеріями", – зазначив в.о. директора Національного антарктичного наукового центру МОН Євген Дикий.

Загалом конкурс в експедицію наразі становить понад 10 осіб на місце. Найбільше охочих бути в Антарктиці системним адміністратором зв’язку, кухарем та лікарем. Так, на сисадміна наразі претендують 36 кандидатів (35 чоловіків та 1 жінка), на кухара – 23 (13 чоловіків та 10 жінок), на лікаря – 20 (12 чоловіків та 8 жінок).

На місця науковців поки що подалися 17 кандидатів (10 чоловіків та 7 жінок).

Прийом документів для участі у 24-ій Українській антарктичній експедиції триватиме до 30 листопада.

Загін зимівників для 24-ї експедиції формується з 12 осіб: 7 науковців, 3 особи інженерно-технічного персоналу (дизеліст-електрик, системний механік, системний адміністратор зв'язку), лікар та кухар.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики